Redirect Budete presmerovany za 1 sekundy.

Liturgické oznamy 07.10.2018

Dvadsiata siedma nedeľa v roku „B“: 07.10.2018

Liturgický kalendár týždňa:

Nedeľa:
Dvadsiata ôsma nedeľa v roku „B“
Bohoslužby počas týždňa:
Pondelok:
18:30
Jozef Zemčák
Utorok:
7:00
Katarína, Karol a Jozef Knaus
Streda:
18:30
Anna, Ján, Štefan Vanečko
Štvrtok:
18:30
Marián Karnafel
19:00 – 20:00
adorácia s možnosťou sv. spovede
Piatok:
18:30
Andrej Mašlonka
Sobota:
7:00
Anna, Jozef Kovalčík
Nedeľa:
8:00
Vladimír Compel
10:00
za zdravie a Božiu pomoc pre Jána
14:00
Októbrová popoludňajšia pobožnosť
Zvláštne oznamy:
Poďakovanie za úrodu bude 14.10. 2018 o týždeň, poprosil by som, aby ste dary zeme nosili pani kostolníčke. Ďakujem všetkým rodičom za vyplnenie prihlášok svojich detí na prvé sv. prijímanie. Deti dostanú preukazy, aby si mohli zbierať sv. omše. Zároveň však chcem zdôrazniť, že viera sa odovzdáva na prvom mieste v rodinnom prostredí a preto žiadam rodičov, aby neposielali svoje deti do kostola, ale tam s nimi chodili. Ukazuje sa, že mnohé deti nemajú základné návyky, ako sa správať v kostole a zvlášť pri týchto deťoch nástojčivo prosím rodičov, aby s nimi chodili na sv. omše a boli pri nich. No pre každé dieťa je silným momentom prítomnosť jedného z rodičov pri ňom počas sv. omše. Je nad sily kňaza udržať posvätnú atmosféru v kostole pri sv. omši, ak je viacero takýchto detí bez dozoru rodičov ale chcem zdôrazniť, že toto nie je hlavný dôvod, prečo prosím o prítomnosť rodiča na sv. omši. Prvé sv. príjmanie nie je iniciačná sviatosť len dieťaťa, je to niečo, čím by mala žiť celá rodina.
Ohlášky:
Stanislav Pirožek, syn rodičov Stanislava, rím.-kat. a Márie r. Compelovej, rím.-kat. narodený v Kežmarku, bývajúci v Skalitom a
Mária Čanecká, dcéra rodičov Ladislava, rim.-kat. a Márie rod. Frankovej, rím.-kat. narodená v Čadci, bývajúca v Skalitom ohlasuje sa 2. krát.
Upratovanie kostola:
Lýdia Čupková, Viera Parimuchová, Silvia Parimuchová, Magdaléna Olejárová
Updated: 7. októbra 2018 — 13:45
Rímskokatolícka farnosť sv. Serváca Vrbov © 2018 Frontier Theme